Nabídka

Jsme rodinná firma, která byla založena již v roce 1991. Za tuto dobu jsme měli možnost získat bohaté zkušenosti a znalosti a i díky tomu, se k nám naši zákazníci rádi vracejí.


Nabízíme:

Květiny

Z našeho sortimentu jsme Vám schopni nabídnout mnoho květin do interiéru i exteriéru. Z řezaných květin nabízíme růže, gerbery, karafiáty, minikarafiáty, lilie, chryzantémy a další. Květiny můžete zakoupit samostatně nebo Vám na počkání uvážeme kytici. V případě náročnější objednávky (větší počet kytic, speciální požadavky atp.), je nutné učinit objednávku 2 dny předem. Dále pěstujeme sezónní a hrnkové květiny. Vybírat u nás můžete ze široké nabídky balkonových květin, květin na terasu, letniček, trvalek, pokojových a venkovních květin, bylinek atp. Máme velký výběr květin mnoha druhů a barev pro Vaši zahrádku na záhony, skalky, zídky, terásky a také pro osadbu jezírek a jiných vodních a bahenních ploch.

Sadba a osivo

Máme opravdu širokou nabídku osiva květin a zeleniny, sadbových brambor, česneku a cibule. Nabízíme sadbu zeleniny, bylinek, květin, jahod dle sezóny atp.

Stromky a keře

Prodáváme různé druhy ovocných stromků a keřů. Dále nabízíme okrasné listnaté a jehličnaté stromky a keře. V předvánočním čase u nás můžete také zakoupit vánoční stromky.

Zahradnické potřeby

Mimo květin a stromků také nabízíme vše potřebné pro péči o ně. Máme skladem různé substráty, hnojiva, chemické prostředky na ochranu a péči o rostliny, přípravky pro úpravu zahrad – zlepšovače půd, proti vápenné půdě, snížení kyselosti, proti mechu, pro zlepšení kvality půdy atd. Nabízíme různá příslušenství, drobné zahradnické náčiní a ochranné pomůcky. Prodáváme konve, rozprašovače, sázecí kolíky, motyčky, truhlíky, květináče, misky pod květináče a truhlíky a další.

Dekorace

Zakoupit u nás můžete věnce, vánoční a velikonoční dekorace, dušičkový sortiment a další. Provádíme také dekorační sadbu do truhlíků do domácností, ale i do firem. Vyrábíme dekorace ze živých rostlin do přednáškových sálů, hotelů, na svatby, radnice a pro další účely. Mimo živých dekorací, nabízíme různé druhy svíček (hřbitovní, dekorativní – dárkové, vonné), sošky, keramiku, svícny a další drobné dekorační a dárkové předměty.

Rádi Vás obsloužíme na našich prodejnách.


Spokojený zákazník je náš cíl....